Bloghttp://petercak.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskNamyslenec (petercak)Sun, 04 Sep 2016 21:30:00 +0200http://petercak.blog.sme.sk/c/432117/namyslenec.html?ref=rssČas (petercak)Sun, 07 Aug 2016 21:30:00 +0200http://petercak.blog.sme.sk/c/430178/cas.html?ref=rssSen a sen (petercak)Sun, 03 Jul 2016 21:30:00 +0200http://petercak.blog.sme.sk/c/427598/sen-a-sen.html?ref=rssŠťastie (petercak)Sun, 05 Jun 2016 21:30:00 +0200http://petercak.blog.sme.sk/c/422547/stastie.html?ref=rssČas splodil zlo (petercak)Sun, 01 May 2016 21:30:00 +0200http://petercak.blog.sme.sk/c/416905/cas-splodil-zlo.html?ref=rssPrechádzky lesom (petercak)  Sun, 17 Apr 2016 12:30:00 +0200http://petercak.blog.sme.sk/c/414600/prechadzky-lesom.html?ref=rssPapierová odmena (petercak)Tri kola života Sun, 10 Apr 2016 12:30:50 +0200http://petercak.blog.sme.sk/c/413418/papierova-odmena.html?ref=rssNočné výkriky (petercak)(Zo zbierky - Zhasla svieca) Sun, 03 Apr 2016 12:30:14 +0200http://petercak.blog.sme.sk/c/412293/nocne-vykriky.html?ref=rssUväznený (petercak)Lebo svalová dystrofia, je zákerná choroba. (Zo zbierky - Zhasla svieca) Sun, 27 Mar 2016 12:30:18 +0200http://petercak.blog.sme.sk/c/411026/uvazneny.html?ref=rssŽivot a smrť (petercak)(Zo zbierky - Zhasla svieca) Sun, 20 Mar 2016 12:30:26 +0100http://petercak.blog.sme.sk/c/409450/zivot-a-smrt.html?ref=rssPred rokmi, aj dnes (petercak)(Zo zbierky - Krvavé medaily) Sun, 13 Mar 2016 12:30:48 +0100http://petercak.blog.sme.sk/c/407806/pred-rokmi-aj-dnes.html?ref=rssVojny "zajtrajška" (petercak)(Zo zbierky - Krvavé medaily) Sun, 06 Mar 2016 12:30:32 +0100http://petercak.blog.sme.sk/c/406602/vojny-zajtrajska.html?ref=rss"Naša česť" (petercak)(Zo zbierky - Krvavé medaily) Sun, 28 Feb 2016 12:30:35 +0100http://petercak.blog.sme.sk/c/405660/nasa-cest.html?ref=rssHasiči (petercak)Venované hasičským zborom a dobrovoľníkom, pri hasení požiaru v Černobyle. (Zo zbierky - Černobyľ 1986) Sun, 21 Feb 2016 12:30:16 +0100http://petercak.blog.sme.sk/c/404418/hasici.html?ref=rssPotápači (petercak)Venované hrdinom Ananenkovi, Baranovi, Bezpalovi. (Zo zbierky - Černobyľ 1986) Sat, 20 Feb 2016 17:53:35 +0100http://petercak.blog.sme.sk/c/404226/potapaci.html?ref=rss